Ceník

JEDNOLŮŽKOVÝ pokoj1350,-
DVOULŮŽKOVÝ pokoj 1860,-
TŘÍLŮŽKOVÝ pokoj 2400,-

  VÍCE ...
UBYTOVÁNÍ NA HOTELU MYSLIVNA

AKČNÍ CENY UBYTOVÁNÍ PRO VELETRŽNÍ

K NÁM NA HOTEL S PEJSKEM

Ceník za ubytování se psem:

Malá plemena 150 Kč
Střední plemena 250 Kč
Střední plemena dlouhosrstí 350 Kč
Velká plemena 250 Kč
Velká plemena dlouhosrstí 350 Kč

 

Seznam plemen psů dle kategorií velikosti naleznete na tomto odkazu:

Malá plemena: http://www.pejskar.cz/mala-plemena/

Střední plemena: http://www.pejskar.cz/stredni-plemena/

Velká plemena: http://www.pejskar.cz/velka-plemena/

 

hotel Brno, ubytování Brno

HOTEL MYSLIVNA BRNO je rájem pro cestovatele se zvířátky. Jsme připraveni ubytovat jak majitele pejsků a kočiček, tak i jejich miláčky. Velikost nerozhoduje, může to být třeba i vlkodav. Během četných výstav psů, ale i během celého roku, poskytujeme maximální komfort všem hostům, kteří se chtějí ubytovat se svými zvířecími členy rodiny.

Během výstav jsou pejskové ubytováni za velmi přátelské ceny a poskytujeme jim na vzorně uklizených pokojích pelíšky; jejich majitelům pak k ruce čisté vyřazené ložní prádlo a ručníky, kterými mohou svá zvířátka očistit, nebo na kterých je mohou připravovat a krášlit právě na výstavu.

Víme, že pro každého milovníka zvířat je jeho mazlík jako člen rodiny, proto nemáme v hotelu žádná omezení co se pohybu pejsků týče. Platí pouze, že pokud není pejsek na vodítku, měl by mít náhubek, aby případně nezranil ostatní hosty. Venku platí pouze ta omezení, která se týkají zákazu vstupu psů do dětského koutku, ale to snad uvědomělým majitelům nemusíme připomínat.

Okolí hotelu přímo vybízí k procházce se psem. Nacházíte se v lesní lokalitě, která je velmi rozlehlá a klidná, tedy ideální pro venčení; volný pohyb zvířat v lese není hotelem nijak omezován. Pejsek se vyřádí v lese a pro jeho pána je připraven náš personál nejen na terase, ale i v hotelové restauraci (kam samozřejmě není přístup pejskům omezen) splnit veškerá přání.

Hotel je znám svou výtečnou domácí českou kuchyní a z terasy je úžasný výhled na město Brno.

Navíc bleskový dopravní přístup k brněnskému výstavišti (do 10min) a celoročně příznivé ceny ubytování přímo vybízejí k tomu, aby se zde majitelé zvířat cítili jako v doma.

Dlouhodobé působení v této oblasti a tradice HOTELU MYSLIVNA BRNO se pozitivně odrážejí v poskytování servisu a zázemí pro tuto skupinu našich zákazníků. Ověřit spokojenost si můžete na nezávislých stránkách www.hotel.cz.

Kongresy Brno Kongres Brno Kongres Brno

NA ZÁVĚR PÁR DOBRÝCH RAD PRO CESTOVÁNÍ SE ZVÍŘÁTKY

Pokud berete s sebou na cesty psa nebo kočku, dbejte prosím následujících doporučení. Nechceme Vás žádným způsobem omezovat v užívání si Vaší dovolené, ale prosíme, aby na druhou stranu ani Vaši domácí mazlíčci různých povah neomezovali dovolenou ostatních hostů, kteří s Vámi ubytovací zařízení sdílejí.

Pravidlo je tedy jednoduché - BUĎTE OHLEDUPLNÍ !

Svého mazlíčka znáte nejlépe sami. V naprosté většině případů jsou pobyty s domácími miláčky absolutně bezproblémové, ale je dobré zmínit možné problémy - jedna nešťastná záležitost může buďto Vám pokazit dovolenou, nebo odvrátit ubytovací zařízení od dalšího ubytovávání zvířátek. Jsou známy i zkušenosti provozovatelů ubytovacích zařízení, kteří také ubytovávají zákazníky i s jejich domácími mazlíčky, nicméně někdy jim zákazníci zatajují loužičky po svých miláčcích, utírají zabahněného psa do prostěradla nebo maskují roztrhané prostěradlo při odjezdu - takhle prosím ne, to poškozuje všechny zodpovědné pejskaře, vše se dá zajisté řešit čestně - poctivě přiznat i malé nehody :o)

Buďte, prosíme, ohleduplní k ubytovacímu zařízení! - Chraňte majetek ubytovacího zařízení před zničením. Vezměte s sebou na cesty pár látkových přehozů (např. staré prostěradlo) na postele (když jsou např. 2 lidé na 4-lůžkovém pokoji) - zásoby přehozů znásobte, pokud máte háravou fenku. A zásadně, prosím, nenechávejte na pokoji svého miláčka samotného, zejména, pokud má tendence drápat dveře. V cizím prostředí je zvířátko stresované a může se chovat nevyzpytatelně.

Buďte ohleduplní k ostatním hostům! - Uvědomte si, že ne všichni lidé sdílejí nadšení pro hry Vašeho miláčka a zdaleka jim to nemusí přijít roztomilé. Někdo se i bojí a má také právo na svůj klid. Takže nevoďte automaticky psa s sebou na jídlo do restaurace - nejdříve se zeptejte, jestli to nevadí. Mějte vždy připraveno vodítko a pokud pes kouše, tak rozhodně i košík. Na procházce, když psa vypustíte na vytahovacím vodítku, sledujte, zda se neblíží jiný pes nebo lidé (obzvláště pak děti a cyklisté) a včas reagujte. Nepouštějte psa na dětské pískoviště a hřiště. Konečně sami víte, jakého máte "andílka" a co na něho platí :o), a navíc může i Váš pes v cizím prostředí reagovat jinak, třeba nervózně a podrážděně.

Buďte ohleduplní k ostatním psům  ! - Třeba by si mohli hrát, ale mohli by se i kousnout.

Koneckonců - ale vždyť to znáte z každodenní praxe…..

Kongresy Brno Kongres Brno Kongres Brno

Nezapomeňte zabalit svému hafanovi misky a jídlo, nějaké hračky na házení nebo okusování, ale také ručník na umyté packy a výše zmíněné přehozy přes postel nebo vlastní pelíšek. Na procházky pak sáčky na exkrementy. Rozhodně nezapomeňte očkovací průkaz - v cizím prostředí se může pes chovat odlišně a kdyby náhodou někoho napadl, je nutné mít očkovací průkaz při ruce. Pokud vezete na dovolenou kočku, přibalte i nočník, hrudkující granulát a dostatečné množství igelitových sáčků na vynesení nočníku. Když máte na pokoji kočku, je někdy problém s větráním okna, aby kočka neutekla - doporučujeme vzít "gumicuk" (pavouk / elastický popruh s háky) nebo provázek, kterým můžete zajistit okno na malou mezeru.

Neubytovávejte svá zvířátka potají - vždy je nahlaste ubytovacímu zařízení (někde se platí poplatek, někde ne). To platí i o kočce, tam navíc raději označte i dveře pro uklízečky, aby u Vás neuklízely a ta malá puma jim neutekla na chodbu nebo ven ve Vaší nepřítomnosti. Jinak je kočka na cestách opravdovým andílkem, nemusíte se bát, obvykle se chová lépe než psisko.

Na procházkách mějte svého psa na vodítku - aby neplašil zvěř, neohrožoval děti a jiné pejskaře, nevbíhal do cesty cyklistům, nesrazil někoho při dovádění na úzkých cestách, nebo aby se Vám někam nezaběhl v neznámém prostředí. Pokud by se Vám pes někam zaběhl, snažte se ovlivnit jeho brzké nalezení mj. čipem, kontrolou správných údajů u staršího čipu nebo alespoň adresou napsanou na obojku. Po svém psu uklízejte exkrementy při venčení na veřejném prostoru.

Při cestování autem nezapomínejte dávat vodu svému zvířecímu příteli, dopřát mu dostatečný prostor (aby se mohl postavit a otočit), přepravovat ho bezpečně (nejlépe odděleného mříží), zajistit mu přísun čerstvého vzduchu a nevystavovat ho slunečnímu záření (je velmi citlivý na přehřátí). Určitě mu udělá dobře i zastávka a procházka (v případě koček při delší cestě zabezpečte možnost venčení, pokud je kočka víc divoká a na kšírech by se vyvlékla a utekla). Takže buďte ohleduplní a užijte si svou dovolenou v klidu spolu se svým věrným čumáčkem! PŘEJEME KRÁSNÉ ZÁŽITKY TOULAVÝM TLAPKÁM!partneři

Hotel Brno |  Restaurace Brno |  Svatby Brno |  Uspořádání promoce |  Firemní večírky |  Štědrovečerní večeře

Hotel Myslivna |  Recepce |  Ubytování Brno |  Restaurace v Brně |  Letní terasa |  Kongresové centrum |  Recepce |  Fitness |  Sauna |  Masáže |  Ubytování se psem |  Ceník |  Steak & Coffee House |  Klub a vinárna |  Salonky |  Rezervace |  Svatby |  Kontakty

Hotel Myslivna Brno v Brně hodnocení